SMM просування в соціальних мережах

SMM — це ефективне просування в соціальних мережах вашого бізнесу, бренду, товарів та послуг. Надаємо всі види послуг SMM маркетингу: ведення сторінок, таргетована реклама, SMM стратегія, графічне оформлення акаунту, контент, конкурсні механіки, робота з лідерами думок, аналітика.

Послуги SMM просування - розкрутка бізнесу у соцмережах

SMM маркетинг — це комплекс маркетингових послуг для просування бізнесу, бренду, товарів та послуг в соціальних мережах. SMM послуги - це інструмент прямої online комунікації бизнесу з його цільовою аудиторією. Послуги SMM просування в соціальних мережах - це ефективниї інструмет взаємодії з потенційними клієнтами, який дає можливість бізнесу оперативно інформувати про нові товари чи послуги, повідомляти про акції та спеціальні пропозиції, а також задопомогою маркетингу в соціальних мережах ми можемо підвищіти впізнаваність, вибудувати необхідний образ бізнесу серед аудиторії, донести його унікальність, місію, цілі, та створити навколо вашого бренду лояльну спільноту.

Стратегії просування в соціальних мережах змінюються швидше, ніж будь-коли і ми уважно стежимо за всіма тенденціями. Ми прагнемо допомогти цілеспрямованим брендам, таким як ваш, на максимум використовувати маркетингові можливості соцмереж.

SMM просування для вашого бізнесу

Які інструменти ми застосовуємо? Кожна компанія потребує індивідуального підходу, адже потреба в тих чи інших рекламних інструментах залежить від ніші та бізнесу, але ми рекомендуємо використовувати комплексний підхід, який включає: Таргетовану рекламу, Органічне просування в соціальних мережах, Ведення сторінки бренду, Графічне оформлення акаунту, Контент маркетинг, Роботу з лідерами думок, блогерами і.т.д

Команда Intent Solutions надає послуги просування у соціальних мережах з 2013 року, за цей час нам довелося працювати з багатьма бізнес нішами, кожна з яких потребує окремого підходу, маркетингових фішок та стратегій. Ми вважаємо, що обізнаність та досвід SMM агентства в бізнес ніші дуже важливі, бо недостатньо просто наповнювати сторінку дописами та запустити таргет (цьому можно навчитись самостійно чи знайти фрілансера за мізерну ціну) - коли ви звертаєтесь до професійного агентства, то вартість SMM послуг на 90% залежить від досвіду, адже найважливішим этапом перед запуском просування в соціальних мережах є побудова маркетингової стратегії. Топове SMM агентство вже знає нішу вашого бізнесу з середени, ії особливості, дієві методики роботи, а головне і не дієві маркетингові методики - на які не будуть зливатися бюджети.

Збільшуйте продажі за допомогою SMM просування в соцмережах
Соціальні мережі дозволяють прямо взаємодіяти з вашою цільовою аудиторією та перетворювати їх на ваших ідеальних клієнтів. З їх допомогою ви можете створити онлайн-спільноту, розширити охоплення клієнтів, підвищити репутацію свого бренду та місця розташування, запропонувати унікальну послугу або товар про який ще ніхто не знає, а також співпрацювати з іншими експертами галузі таким чином, щоб олюднити вас та вашу команду.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
 • 1

  Аналіз ринку конкурентів

 • 2

  Розробка SMM стратегії

 • 3

  Контент план

 • 4

  Ведення соцмереж

 • 5

  Запуск таргетованої реклами

 • 6

  Взаємодія з відомими пабликами та блогерами

 • 7

  Аналіз ефективності робіт та коригування

 • 8

  Щомісячна звітність

 • 9

  Розробка маркетингової стратегії для бізнесу

Як замовити SMM-послуги
Як замовити SMM-послуги
Найчастіше бренди стикаються з битвою проти алгоритмів Інстаграм та Фейсбук, оскільки органічне охоплення у соціальних мережах з кожним днем продовжує знижуватися. Ви майже змушені платити, щоб бути у трендах та залучати нову аудиторію. Наша команда спеціалізується на рекламі в соціальних мережах та допоможе вам залучити потрібних людей завдяки правильним креативам у потрібних геолокаціях для підтримки будь-якої маркетингової мети, яку ви можете поставити.
Чому я повинен інвестувати в маркетинг у соціальних мережах ?
Скільки необхідно витрачати на маркетинг у соціальних мережах?
Що потрібно для початку робіт з SMM просування ?
Який контент Ви будете створювати ?
Чи повинен я надавати фотографії для контенту ?
Чи варто очікувати зростання аудиторії від ведення сторінок в соціальних мереж?
Що робити, якщо мій бізнес не дуже активний у соціальних мережах або я ще зовсім не маю бізнес-сторінок?
У мене немає елементів бренду які Вам потрібні, що робити?
Коли я побачу результати SMM просування та таргетингу ?
Портфолио
BISUSHIMA - ROOFTOP JAPANESE RESTAURANT, LONDON БРОНЮВАННЯ ТА ЗАМОВЛЕННЯ НА ДОСТАВКУ
BISUSHIMA - ROOFTOP JAPANESE RESTAURANT, LONDON
LORO ORO Інтернет Магазин
LORO ORO
MYHAIRCARE Інтернет Магазин (Австралія)
MYHAIRCARE
NEW SKILLS ACADEMY LMS Платформа
NEW SKILLS ACADEMY
LEGION TRANS Delivery Service
LEGION TRANS
DOCTOR ALEX Медичні Послуги
DOCTOR ALEX
Професійна веб розробка
Не витрачайте свій час та гроші на сайт, який не працює. Вам потрібний результат.