Розробка чат-ботів для бізнесу під ключ - Telegram, Viber, Facebook, Instagram

Розробка розумних чат ботів на замовлення. Чат бот допоможе Вашому бізнесу значно розширити поточні можливості та автоматизувати велику кількість процесів.

Розробка чат-боту в даний час одне з найбільш ефективних рішень для автоматизації ряду процесів малого та середнього бізнесу. Чат бот вирішує такі задачі як: автоматизація спілкування з клієнтами, збільшення обсягів продажів, автоматизоване виконання рутинних задач персоналу функціональним чат ботом.

Які переваги надає розробка чат бота для бізнесу?

Чат бот - це додатковий канал для продажів товарів та послуг, а також для прямого зв'язку з клієнтами 24/7. Делегуйте всі рутинні задачі бізнесу розумному помічнику. Чат бот може відповідати на питання клієнтів, презентувати ваші товари та послуги, приймати замовлення, повідомляти клієнтів про статус їх замовлення, приймати платежі, нагадувати про необхідність отримати товар на відділенні служби доставки, робити інформаційні розсилки, розраховувати вартість товару чи послуги в залежності від обраних користувачем критеріїв та багато іншого.

Головна перевага розробки чат боту для бізнесу - це швидкість й оперативність надання інформації клієнту. Крім того чат бот буде виконувати всі рутинні завдання, що допоможе оптимізувати роботу менеджерів компанії.

IT компанія Intent Solutions пропонує своїм клієнтам послуги з розробки чат-ботів Telegram, Viber, Facebook, Instagram.

Консультуйте клієнтів, приймайте замовлення та платежі, а також автоматизуйте будь які бізнес-процеси за допомогою чат-ботів у WhatsApp, Instagram, Telegram та Facebook Messenger.

РОЗРОБКА ЧАТ-БОТІВ ДЛЯ БІЗНЕСУ
Компанія Intent Solutions виконує всі необхідні етапи: збір та аналіз даних, виявлення ключових потреб, розробка логіки та сценаріїв, повне детальне тестування і впровадження. Розробка чат-боту дозволяє реалізувати інтеграції з платіжними системами, CRM, системами обліку та додатковими базами даних.
Компанія Intent Solutions виконує всі необхідні етапи: збір та аналіз даних, виявлення ключових потреб, розробка логіки та сценаріїв, повне детальне тестування і впровадження. Розробка чат-боту дозволяє реалізувати інтеграції з платіжними системами, CRM, системами обліку та додатковими базами даних.

Чат бот рішення для різних сфер бізнесу

⦿ Системи лояльності

⦿ Кафе, ресторану, піцерії

⦿ Салону краси

⦿ Автосервісу або логістики

⦿ Доставки води

⦿ АЗС

⦿ Аптеки

⦿ Супермаркету

⦿ Банку

⦿ Інтернет магазину

⦿ Обмінного пункту

⦿ Спортивного клубу

⦿ Курсів та навчальних платформ

Розробка чатботів у 2023 році актуальна для будь якої сфери бізнесу. Відмовляючись від впровадження самрт технологій, які вже сьогодні використовує більшість ваших конкурентів, ви вже програєте.

Компанія Intent Solutions створює чат-боти для для бізнесу у мессенджерах Telegram, Facebook, Viber, Instagram.

Навіщо бізнесу розробка чат-ботів?
Чат-бот – це зручний інструмент для швидкого доступу ваших клієнтів до інформації стосовно товарів та послуг, для отримання зворотного зв'язку тощо. Бот дозволяє автоматизувати рутинні бізнес-процеси компанії та внутрішньокорпоративні функції для підвищення ефективності роботи та економії ресурсу співробітників.
1
На зв'язку з клієнтами 24/7
2
Прогрів аудиторії
3
Ефективні онлайн-продажі
4
Замовлення та оплата в 2 кліки
5
Зворотній зв'язок від клієнтів
6
Масові розсилки
7
Консультування клієнтів
8
Розсилка акційних пропозицій
Експертиза галузі
Кастомні рішення з розширеними можливостями
Кастомні рішення з розширеними можливостями
Ми виконуємо розробку розумних помічників за допомогою платформ, фреймворків або з нуля, повністю підганяючи додаток під цілі вашого бізнесу.
Штучний інтелект
Штучний інтелект
Використовуємо штучний інтелект для автоматизації процесів клієнтів та підтримки користувачів чат ботів. Працюємо з аналізом голосу, тексту, від банального ChatGPT, до невеликих нішевих рішень.
Технології для ваших веб-програм
Front End
Back End
Чат-боти в Іnstagram
Автоматизуйте спілкування з клієнтами та підвищуйте продаж у Instagram Direct
Чат-бот у Telegram
Надайте відповіді на типові питання, запускайте розсилки та автоматизуйте бізнес-процеси за допомогою розумного робота в Telegram
Чат-боти у Facebook
Використовуйте для автоматичних відповідей, інформаційних розсилок та персональних повідомлень у Facebook Messenger
Бажаєте налаштувати чат-бота для свого бізнесу?
Бажаєте налаштувати чат-бота для свого бізнесу?
Чат-боти допомагають бізнесу консультувати клієнтів, приймати платежі, обробляти замовлення, відгуки від покупців. Подайте заявку прямо зараз – відкрийте нові можливості для вашого бізнесу!
Портфолио
BISUSHIMA - ROOFTOP JAPANESE RESTAURANT, LONDON БРОНЮВАННЯ ТА ЗАМОВЛЕННЯ НА ДОСТАВКУ
BISUSHIMA - ROOFTOP JAPANESE RESTAURANT, LONDON
LORO ORO Інтернет Магазин
LORO ORO
MYHAIRCARE Інтернет Магазин (Австралія)
MYHAIRCARE
NEW SKILLS ACADEMY LMS Платформа
NEW SKILLS ACADEMY
LEGION TRANS Delivery Service
LEGION TRANS
DOCTOR ALEX Медичні Послуги
DOCTOR ALEX
Професійна веб розробка
Не витрачайте свій час та гроші на сайт, який не працює. Вам потрібний результат.