Розробка інтернет магазину на Opencart

Створення інтернет магазину на OpenCart - це можливість отримати професійний та широкофункціональний веб-сайт. Розробка магазину на CMS Opencart дозволяє реалізувати функціонал будь-якого рівня складності. Компанія Intent Solutions є експертом зі створення ecommerce проектів на CMS Opencart з 2013 року.

Які переваги розробки сайту магазину на Opencart?

Система управління сайтом (CMS) Opencart має потужні переваги:

⦿ Гарантовано висока швидкість завантаження та роботи сайту.

⦿ Проста адаптація під вирішення завдань будь-якого рівня складності.

⦿ CMS Opencart не має високих вимог до сервера розміщення, що дозволить заощадити гроші на купівлю та утримання сервера.

⦿ Мультифункціональність. Опенкарт має дуже розвинене ком'юніті, а також є однією з найпопулярніших CMS для розробки інтернет магазинів - тому існує безліч як безкоштовних, так і платних модулів для вирішення практичних будь-яких функціональних завдань.

⦿ Відкритий вихідний код, який не вимагає ліцензії і водночас дозволяє вносити будь-які необхідні зміни до коду движка.

⦿ Велике ком'юніті та підтримка. Величезна кількість форумів та розробників, що дозволить не хвилюватися про подальшу підтримку сайту чи доопрацювання.

розробка інтернет магазину на opencart

Якому бізнесу підійде створення інтернет-магазину на opencart?

Цей двигун ідеально підходить для мало і середньо навантажених інтернет-магазинів, де кількість товарів знаходиться в межах 200 000 – 250 000 позицій. Але слід розуміти, що цей ліміт дуже умовний і не говорить про те, що цей магазин підійде тільки невеликим компаніям. Розробка сайту інтернет магазину на opencart хороша тим, що оптимізувавши двигун і грамотно розподіливши навантаження можна мати практично необмежену кількість товарних категорій та розмістити велику кількість товарних позицій. Таким чином, незалежно від величини магазину на сьогоднішній день, ви можете без вагань вибирати цей двигун – і навіть при активному зростанні вашого бізнесу – CMS Opencart Вас не підведе. Також ця система підійде компаніям будь-якої сфери діяльності: навіть за умови, що Опенкарт призначений спочатку для інтернет магазинів (одяг, автозапчастини, посуд, взуття, парфумерія та косметика тощо) - на базі цього движка можуть бути якісно розроблені дошки оголошень, сайти з продажу платних навчальних курсів, інтернет аукціони та багато інших майданчиків.

Скільки коштує створити сайт на Opencart?

Вартість розробки сайту на Opencart в Intent Solutions стартує від $3000. Залежно від ваших вимог, як замовника, рівня кастомізації, складності функціоналу – ціна може коливатися.

Тривалість розробки сайту на системі Опенкарт зазвичай становить від 1 до 3 місяців, якщо ваш дизайн і функціонал нестандартні - тривалість створення інтернет магазину може становити близько 6 місяців. Зазначимо, що послуги зі створення інтернет магазину на Opencart у нас вже входить первинна SEO оптимізація, що дозволить вашому сайту отримати більш виграшну позицію вже на страті. Окремо така послуга обходиться в $500 - що також важливо.

Ми пропонуємо два формати розробки інтернет магазину на Opencart
За час роботи на ринку WEB розробки ми зробили висновок, що найбільш актуальними для наших клієнтів є два формати: "Легкий старт" та "Бізнес". Такий підхід дає нам змогу запропонувати кожному клієнту саме те, чого зараз потребує його бізнес.
За час роботи на ринку WEB розробки ми зробили висновок, що найбільш актуальними для наших клієнтів є два формати: "Легкий старт" та "Бізнес". Такий підхід дає нам змогу запропонувати кожному клієнту саме те, чого зараз потребує його бізнес.

Розробка у форматі "Легкий Старт"

⦿ Пропонуємо готовий набір дизайн пакетів на вибір, що дозволяє уникнути залучення до роботі над проектом дизайнера та верстальника. Сайт повністю адаптований для роботи на всіх мобільних пристроях.

⦿ Підключаємо та налаштовуємо роботу основних модулів, що повністю покривають потреби стандартного функціоналу інтернет магазину: слайдери та банери, акції та знижки, опції товарів, замовлення в один клік, особистий кабінет покупця з історією замовлень, зручна корзина.

⦿ SEO налаштування: магазин має весь необхідний функціонал для роботи SEO фахівця. Поля для заповнення мета даних, мапу сайту для Google, robots.txt тощо.

⦿ Налаштовуємо Google аналітику, Google Search Console, встановлюємо Facebook pixel,

⦿ 6 місяців безкоштовної технічної підтримки проекту.

Строк розробки - 5-6 тижнів.

Розробка інтернет магазину у форматі "Легкий Старт" підійде молодому бізнесу, який тільки знайомиться з нішею або вирішив вийти в онлайн. На цьому етапі бізнес не потребує широко функціонального ecommerce майданчику, а також планє більше коштів вкласти в просування та розкрутку в інтернеті. Та треба зазначити, що при необхідності в майбутньому функціонал проекту можна будет розвивати и розширювати до будь якого рівня.

Розробка у форматі "Бізнес"

⦿ Аналіз сайтів конкурентів в ніші як в Україні так і бізнесу Європи та США. Оцінка функціоналу сайтів, їх переваги та недоліки.

⦿ Разом з Вами створюємо технічне завдання на розробку інтернет магазину.

⦿ Формуємо прототип майбутнього сайту, узгоджуємо всі функціональні блоки та їх розташування.

⦿ Розробляємо індивідуальний дизайну інтернет магазину.

⦿ Аналізуємо основні ключові запити Ваших потенційних клієнтів, кластеризуємо їх та розробляємо структуру категорій товарів для сайту.

⦿ Верстка проекту з фокусом на мобільні пристрої (Mobile First).

⦿ Програмування функціоналу.

⦿ Оптимізація швидкості завантаження і роботи сайту.

⦿ Первинна SEO оптимізація, для того щоб вже при першому індексуванні сайт мав найвищі показники якості в очах пошукової системи.

⦿ Відладка та тестування.

⦿ 12 місяців безкоштовної технічної підтримки проекту.

Строк розробки - від 3 місяців.

Розробка інтернет магазину на Opencart у форматі Бізнес підійде вже сталому бізнесу, який вже знайомий зі своєю нішею, має розуміння попиту та об'ємів продажів товарів, та готовий інвестувати у більш функціональний продукт.

Чому слід обрати CMS Opencart при розробці інтернет-магазину
Розробка інтернет магазину на OpenCart в Україні має ряд переваг перед іншими системами керування сайтом. OpenCart - це потужна та функціональна CMS для розробки інтернет-магазинів, яка пропонує безліч можливостей для ефективного управління інтернет-магазином, включаючи широкий спектр розширень та плагінів. Вибір OpenCart дозволяє розробити інтернет-магазин з високою продуктивністю та стабільністю роботи, що забезпечує багатофункціональну та зручну платформу для покупців та власників бізнесу.
1
Швидкий процес розробки
2
Безкоштована платформа
3
Невибаглива до хостингу
4
Просте розширення функціоналу
5
Функція мультимагазину
6
Широкий вибір шаблонів
7
Легке управління сайтом
8
Функціонал для SEO
9
Особистий кабінет покупця
10
Зручна статистика продажів
11
Легка API інтеграція
12
Висока швидкість завантаження
Експертиза галузі
Розробка інтернет магазинів на Opencart
Розробка інтернет магазинів на Opencart
Компанія Intent Solutions є експертом в галузі розробки Ecommerce проектів на базі CMS Opencart з 2013 року.
Розробка модулів та шаблонів для Opencart
Розробка модулів та шаблонів для Opencart
Професійна розробка модулів для CMS Opencart на замовлення. Рішення будь-якого рівня складності. Розширення функціоналу вашого проекту, інтерграція зі сторонніми сервісами, віправлення помилок та технічна підтримка.
SEO просування інтернет магазину на Opencart
Пошукова оптимізація та SEO просування інтернет магазнів на CMS Opencart
Локальне просування магазину
Локальне просування магазину в Google
Просування магазину у соцмережах
Розкрутка інтернет магазину у соціальних мережах Facebook та Instagram
Розробка інтернет магазинів на Opencart
Ми маємо досвідчену команду розробників Opencart, готових надати індивідуальні послуги з розробки магазину на CMS Opencart для вашого бізнесу.
Індивідуальна розробка на Opencart
Індивідуальні послуги розробки на Opencart допоможуть вам швидше зростати та масштабуватися завдяки спеціально розробленим додатковим функціям.
Рекомендації щодо роботи з Opencart проектами
Наші розробники аналізують ефективність вашого магазину та пропонують чіткий стратегічний план майбутнього зростання. Оцінка платформи та стратегічне планування, аналіз продуктивності та SEO, аналіз розширень та тем.
Розробка тем для Opencart
Завдяки розробці шаблону для Opencart можна визначити зовнішній вигляд вашого інтернет-магазину, включаючи макет, шрифти, кольорову схему та інші візуальні елементи.
Розробка модулів Opencart
Послуги з розробки модулів для Opencart включають проектування, розробку, тестування та запуск, що гарантує стабільність роботи модуля з інтернет магазином.
Послуги міграції (оновлення) Opencart
Міграція з Opencart 2.X на Opencart 3.X чи 4.X може виявитися складним завданням; однак ви легко та ефективно впораєтеся з цим за допомогою наших послуг з оновлення версії Opencart.
Оновлення версії Opencart
Оновлення вашої старої версії Opencart до останньої включає безліч вимог, ми можемо допомогти вам впоратися з технічною частиною без втрати даних.
Інтеграція з Opencart
Завдяки послугам інтеграції з Opencart всі бізнес-інструменти будуть інтегровані до вашого магазину, щоб спростити процес управління: CRM, CMS, ERP, маркетингові інструменти, платіжні шлюзи тощо.
Технічна підтримка та доробки
Наша команда надає послуги з технічної підтримки магазинів на Opencart на постійній основі. Виконання завдань замовника, аналіз продуктивності та ін.
Замовити розробку інтернет магазину на Opencart
Замовити розробку інтернет магазину на Opencart
Замовити якісну розробку сайту на Opencart за приємною ціною можна зараз!
Портфолио
BISUSHIMA - ROOFTOP JAPANESE RESTAURANT, LONDON БРОНЮВАННЯ ТА ЗАМОВЛЕННЯ НА ДОСТАВКУ
BISUSHIMA - ROOFTOP JAPANESE RESTAURANT, LONDON
LORO ORO Інтернет Магазин
LORO ORO
MYHAIRCARE Інтернет Магазин (Австралія)
MYHAIRCARE
NEW SKILLS ACADEMY LMS Платформа
NEW SKILLS ACADEMY
LEGION TRANS Delivery Service
LEGION TRANS
DOCTOR ALEX Медичні Послуги
DOCTOR ALEX
Професійна веб розробка
Не витрачайте свій час та гроші на сайт, який не працює. Вам потрібний результат.