Розробка сайтів на Symfony Framework

Створення сайтів на Symfony, удосконалення та технічна підтримка вже існуючих додатків. Виділена команда Symfony розробників на аутсорс.

Створення сайтів на Symfony, технічна підтримка проектів

У Intent Solutions для розробки WEB додатків ми обрали Symfony Framework з ряду причин. Розробка сайтів на Symfony - дозволяє створювати надійні додатки для будь-яких видів бізнесу відповідно до потреб замовника, в обночас цей Framework надає команді розробників усі можливості для управління конфігурацією та індивідуальним налаштуванням таких проектів.

Symfony є найпопулярнішим фреймворком для розробки сайтів, створеним на базі PHP. Він ідеально підходить для створення великих веб сайтів і веб додатків. (Для менш масштабних проектів - ми рекомендуемо звернути увагу на Laravel Framework)

Ми є експертами з Symfony, наша команда PHP розробників вже 10 років допомагає компаніям досягти успіху за допомогою стровення сайтів на Symfony Framework.

Наші процеси автоматизовані, призначені для підтримки та розробки великих та високонавантажених WEB ресурсів. Ми створюємо веб додатки з нуля, а також компоненти підтримки систем на основі інших технологій.

Symfony Framework — це дуже гнучкий інструмент для розробки WEB проеків, який дозволяє нам налаштовувати його відповідно до потреб вашого бізнесу.

Розширення функціоналу та технічна підтримка Symfony проектів

IT обслуговування та технічна підтримка Symfony проектів, розроблених іншими компаніями - це велика частина нашої роботи. Клієнти звертаються до нас, шукаючи надійну компанію з розробки на Symfony, яка надасть послуги створення нового функціоналу, виправить помилки та підтримуватиме їх системи на постійній основі. Якщо це питання актуальне для вас та вашого проекту - звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією профільних PHP інженерів, і ми разом виведемо ваш ресурс на новий рівень.

Ви можете найняти команду Symfony розробників на аутсорс

Крім того ви можете найняти команду Symfony розробників для реалізації проекту, але потрібно чітко розуміти, що членами команди при розробці програмного забезпечення на замовлення звжди є фахівці різного профілю.

Саме тому для отримання найбільшої ефективністі роботи буде краще, якщо члени команди розробки знаходяться в одному робочому просторі фізично і добре знайомі один з одним. Тож доцільніше буде віддати перевагу не індивідуальному найму інженерів або менеджерів в форматі IT-аутстафінгу, а саме дистанційній роботі зі спрацьованою виділеною командою програмістів на аутсорсі.

Intent Solutions™ — Ваш надійний ІТ-партнер!

Статистика проекту Symfony
Спільнота Symfony
Захоплена спільнота з більш ніж 600 000 розробників із більш ніж 120 країн.
+600,000
Розробники Symfony
Компоненти Symfony
Набір непов'язаних і повторно використовуваних компонентів, на яких побудовані найкращі PHP-програми, такі як Drupal, Prestashop і Laravel.
+3,000
Автори
Філософія Symfony
Прийняття та просування професіоналізм, найкращі практики, стандартизація та інтероперабельність додатків.
+622,000,000
Щомісячні завантаження
Створіть чи збільште свою команду розробників. У тижнях, а не в місяцях
Створіть чи збільште свою команду розробників. У тижнях, а не в місяцях
Отримайте прочитане лідерство на ринку з командою, яка підготує ваш технологічний стек та процес доставки програмного забезпечення до привітного майбутнього
П'ять вагомих причин використовувати Symfony
Репутація
Після запуску в 2005 році професіоналами, що працюють у цій галузі, Symfony сьогодні є стабільним середовищем, яке добре відоме та визнане на міжнародному рівні. Про це свідчить кількість його посилань, оскільки з моменту його запуску вони значно зросли. Symfony також є активною спільнотою; розробників, інтеграторів, користувачів та інших учасників, які беруть участь у постійному збагаченні цього інструменту.
Постійність
Symfony спочатку був створений інтерактивним агентством SensioLabs. Створений професіоналами для професіоналів, Symfony є перш за все прагматичним інструментом, функції якого відповідають вимогам реального світу. Постійність – це також те, що стосується довгострокової підтримки. Професійну підтримку Symfony надає SensioLabs, але існує також ціла екосистема, яка виросла навколо Symfony з моменту його запуску: спільнота (Slack, GitHub Discussions тощо) та багато інших сервісних компаній, які інвестували в фреймворк. Нарешті, саме з метою сталого розвитку Symfony поширюється за ліцензією Open Source MIT, яка не накладає обмежень і дозволяє розробляти відкриті програми, а також власні програми.
Інновації
Symfony спочатку був створений інтерактивним агентством SensioLabs. Створений професіоналами для професіоналів, Symfony є перш за все прагматичним інструментом, функції якого відповідають вимогам реального світу. Symfony — це все, що ви могли очікувати від фреймворка: швидкість, гнучкість, багаторазові компоненти тощо. Потім є структура того, що було розроблено, і використання найкращих практик. Непогано! Але це ще не все! Оскільки у SensioLabs виникла звичка похитнути встановлений порядок і завжди прагне до досконалості, Symfony (і вся його спільнота) розвинула почуття цікавості, яке виходить далеко за межі PHP. І ми без вагань впроваджуємо інновації, шукаємо ідеї в іншому місці, а потім адаптуємо їх до світу PHP, наприклад, ін’єкції залежностей зі світу Java. Крім того, Symfony, прагнучи постійного підвищення продуктивності розробників, передбачила «панель інструментів веб-налагодження», взяту з інших фреймворків, будь то PHP чи інших. Нарешті, саме з метою сталого розвитку Symfony поширюється за ліцензією Open Source MIT, яка не накладає обмежень і дозволяє розробляти відкриті програми, а також власні програми.
Ресурси
Використовуючи Symfony, ви впевнені, що ніколи не залишитеся наодинці зі своїм екраном. Будь то питання підтримки спільноти (списки розсилки, IRC тощо) чи підтримки компанії (консультації, навчання тощо), ви завжди знайдете відповіді на свої запитання. Виходячи з принципу, що «недокументований рядок — це рядок, якого не існує», ви також знайдете багато робіт, присвячених Symfony, які допоможуть вам у розробці ваших сайтів і програм.
Сумісність
Ідея Symfony: не замикайтеся в Symfony! Дозвольте собі створювати програми, які точно відповідають вашим потребам! Symfony поважає існуючі «стандарти де-факто» PHP: PHPUnit, угоди про іменування для класів тощо. Крім того, Symfony також дозволяє використовувати певні частини свого програмного забезпечення (інжектор залежностей, керування перекладами, керування формами тощо) без використання. обов'язково використовувати фреймворк в повному обсязі. До речі, Symfony настільки взаємодіючий, що, по суті, сам використовує зовнішні програмні блоки (ORM Doctrine, Swiftmailer тощо)!
Портфолио
BISUSHIMA - ROOFTOP JAPANESE RESTAURANT, LONDON БРОНЮВАННЯ ТА ЗАМОВЛЕННЯ НА ДОСТАВКУ
BISUSHIMA - ROOFTOP JAPANESE RESTAURANT, LONDON
LORO ORO Інтернет Магазин
LORO ORO
MYHAIRCARE Інтернет Магазин (Австралія)
MYHAIRCARE
NEW SKILLS ACADEMY LMS Платформа
NEW SKILLS ACADEMY
LEGION TRANS Delivery Service
LEGION TRANS
DOCTOR ALEX Медичні Послуги
DOCTOR ALEX
Професійна веб розробка
Не витрачайте свій час та гроші на сайт, який не працює. Вам потрібний результат.