Розробка сайтів на Laravel Framework

Створення WEB проектів з нуля, послуги технічної підтримки. Команда Laravel розробників на аутсорс

Створення сайтів на Laravel та технічна підтримка проектів

Laravel - PHP Framework для створення веб-проектів на замовлення. Laravel дозволяє розробляти нестандартні широко функціональні проекти. Розробка сайту на Laravel — це можливість необмеженого масштабування проекту у перспективі, а також запорука ефективності і адаптування під будь-які потреби для вашого бізнесу.

Для розробки нестандартних проектів у стислі терміни наша команда розробників обирає саме Laravel, так як це зрілий PHP-фреймворк з 10-річною історією, що поєднує в собі всі найкращі практики PHP.

Ви можете бути впевнені у своєму проекті, оскільки наша команда розробників дотримується стандартів веб-розробки, визначених більш ніж 200 збірками. Працюйте з найкращим агентством розробки Laravel. Використовуйте всі переваги Laravel Framework.

В Intent Solutions ми використовуємо фреймворк Laravel у багатьох проектах. Laravel дозволяє нам швидко створювати сучасні, надійні програми та системи, даючи нашим клієнтам перевагу над конкурентами. Безперечно сайты на Laravel потребують більше фінансового ресурсу на старті бо вимагають більше часу на процес розробки проекту, але краще окупаються, набагато простіше розширяються і працюють більш стабільно в перспективі, ніж наприклад ресурси створені на базі будь-якої CMS.

Laravel Framework обирають для реалізації нестандартних рішень в e-commerce, LMS, Healthcare, логістиці і не тільки. Тобто у всіх тих випадках, коли розробка на CMS просто невзмозі покрити всі функціональні задачі замовника. Також, дивлячись на вимоги до функціоналу, ми можемо рекомендувати клієнтам послуги розробки проекту на Symfony

Вартість розробки сайту на Laravel

Ціна розробки сайту на Laravel Framework завжди є вищою, ніж створення на основі однієї з популярних CMS. Це обумовлено тим, що WEB ресурс створюється з нуля індивідуально під ваші потреби, а не за допомогою загальних шаблонів. Отже ціна проекту напряму буде залежати від особливостей функціоналу і кількості нестандартних завдань, які ви поставите перед ним.

Загальна ціна проекту буде розрахована після затвердження з вами технічного завдання, в якому ми чітко вказуємо скільки годин роботи кожного з членів команди потрібно для реалізації. Додатково в загальну вартість розробки сайту включаються витрати на придбання виділеного серверу або хостингу і домену.

Процес розробки проекту на Laravel Framework

Формується команда розробки, до якої залучаються спеціалісти різних напрямків:

Back-End і Front-End інженери,

Бізнес аналітик,

QA інженери,

UI/UX дизайнер,

Project manager,

DevOps і інші фахівці.

Команда проекту буде займатися формуванням вимог до проекту, аналізом бізнес потреб, які проект повинен вирішувати, написанням структури, розробкою кастомного функціоналу, який буде об'єднано в єдину систему. Протягом всього циклу розробки проводиться постійне тестування окремих функцій та проекту в цілому. Project manager чітко контролює строки реалізації та дотримання всіх висунутих до сайту вимог. Тобто ми повністю беремо на себе і контролюємо всі процеси розробки від вашого звернення в компанію до запуску проекту.

Крім того наша компанію надає послуги розробки сайтів на Symfony.

Технічна підтримка Laravel проектів

IT компанія Intent Solutions надає послуги з технічної підтримки сайтів на Laravel Framework. Кожен проект протягом життя вимагає розширення функціоналу, вирішення технічних проблем, що виникають, і оновлення. Звернувшись до нас, ви отримуєте якісні послуги техпідтримки вашого сайту на регулярній основі.

Найняти команду чи окремих Laravel PHP розробників

Часто замовник вже має In-house команду розробки, та для зменшення строків реалізації проекту потребує розширення власної команди, або короткострокового залучення до неї спеціаліалістів того чи іншого напрямку. IT компанія Intent Solutions предоставляє Laravel розробників та інших спеціалістів на аутстаф. Ми працюємо над проектами для бізнесу зі всієї України: Харкова, Киева, Одеси, Дніпра, Львова, Ужгорода, Вінниці та ін.

Intent Solutions™ — Ваш надійний ІТ-партнер!

Custom solutions
small text
small text

large text

Key Features
Key Features text
1
Payment gateway integrations
2
Data security
3
Gamification
4
Live communication
5
Quizzes, tests
6
API: 3rd party services
7
SCORM, xAPI, LTI
8
Custom solutions
Експертиза галузі
tech 1
tech 1 description
tech 2
tech 2 description
Контекстная реклама 1
Быстрый рост продаж для интернет-магазина
Контекстная реклама 2
Быстрый рост продаж для интернет-магазина
Контекстная реклама 3
Быстрый рост продаж для интернет-магазина
Контекстная реклама 4
Быстрый рост продаж для интернет-магазина
Контекстная реклама 5
Быстрый рост продаж для интернет-магазина
Контекстная реклама 6
Быстрый рост продаж для интернет-магазина
Team title
Team title
Team text
Портфолио
BISUSHIMA - ROOFTOP JAPANESE RESTAURANT, LONDON БРОНЮВАННЯ ТА ЗАМОВЛЕННЯ НА ДОСТАВКУ
BISUSHIMA - ROOFTOP JAPANESE RESTAURANT, LONDON
LORO ORO Інтернет Магазин
LORO ORO
MYHAIRCARE Інтернет Магазин (Австралія)
MYHAIRCARE
NEW SKILLS ACADEMY LMS Платформа
NEW SKILLS ACADEMY
LEGION TRANS Delivery Service
LEGION TRANS
DOCTOR ALEX Медичні Послуги
DOCTOR ALEX
Професійна веб розробка
Не витрачайте свій час та гроші на сайт, який не працює. Вам потрібний результат.