Розробка сайтів на Laravel Framework

Створення WEB проектів з нуля, послуги технічної підтримки. Команда Laravel розробників на аутсорс

Створення сайтів на Laravel та технічна підтримка проектів

Laravel - це PHP Framework для створення веб-проектів на замовлення. Laravel дозволяє розробляти нестандартні широко функціональні проекти. Розробка сайту на Laravel — це можливість необмеженого масштабування проекту у перспективі, а також запорука ефективності і адаптування під будь-які потреби для вашого бізнесу.

Для розробки нестандартних проектів у стислі терміни наша команда розробників обирає саме Laravel, так як це зрілий PHP-фреймворк з 10-річною історією, що поєднує в собі всі найкращі практики PHP.

Ви можете бути впевнені у своєму проекті, оскільки наша команда розробників дотримується стандартів веб-розробки, визначених більш ніж 200 збірками. Працюйте з найкращим агентством розробки Laravel. Використовуйте всі переваги Laravel Framework.

В Intent Solutions ми використовуємо фреймворк Laravel у багатьох проектах. Laravel дозволяє нам швидко створювати сучасні, надійні програми та системи, даючи нашим клієнтам перевагу над конкурентами. Безперечно сайты на Laravel потребують більше фінансового ресурсу на старті бо вимагають більше часу на процес розробки проекту, але краще окупаються, набагато простіше розширяються і працюють більш стабільно в перспективі, ніж наприклад ресурси створені на базі будь-якої CMS.

Laravel Framework обирають для реалізації нестандартних рішень в e-commerce, LMS, Healthcare, логістиці і не тільки. Тобто у всіх тих випадках, коли розробка на CMS просто невзмозі покрити всі функціональні задачі замовника. Також, дивлячись на вимоги до функціоналу, ми можемо рекомендувати клієнтам послуги розробки проекту на Symfony

Вартість розробки сайту на Laravel

Ціна розробки сайту на Laravel Framework завжди є вищою, ніж створення на основі однієї з популярних CMS. Це обумовлено тим, що WEB ресурс створюється з нуля індивідуально під ваші потреби, а не за допомогою загальних шаблонів. Отже ціна проекту напряму буде залежати від особливостей функціоналу і кількості нестандартних завдань, які ви поставите перед ним.

Загальна ціна проекту буде розрахована після затвердження з вами технічного завдання, в якому ми чітко вказуємо скільки годин роботи кожного з членів команди потрібно для реалізації. Додатково в загальну вартість розробки сайту включаються витрати на придбання виділеного серверу або хостингу і домену.

Крім того наша компанію надає послуги розробки сайтів на Symfony.

Найняти команду чи окремих Laravel PHP розробників

Часто замовник вже має In-house команду розробки, та для зменшення строків реалізації проекту потребує розширення власної команди, або короткострокового залучення до неї спеціаліалістів того чи іншого напрямку. IT компанія Intent Solutions предоставляє Laravel розробників та інших спеціалістів на аутстаф. Ми працюємо над проектами для бізнесу зі всієї України: Харкова, Киева, Одеси, Дніпра, Львова, Ужгорода, Вінниці та ін.

Intent Solutions™ — Ваш надійний ІТ-партнер!

Технічна підтримка Laravel проектів
IT компанія Intent Solutions надає послуги з технічної підтримки та доопрацювань сайтів на Laravel Framework. Кожен проект протягом життя вимагає розширення функціоналу, вирішення технічних проблем, що виникають, і оновлення. Звернувшись до нас, ви отримуєте якісні послуги техпідтримки вашого сайту на Laravel на регулярній основі.
IT компанія Intent Solutions надає послуги з технічної підтримки та доопрацювань сайтів на Laravel Framework. Кожен проект протягом життя вимагає розширення функціоналу, вирішення технічних проблем, що виникають, і оновлення. Звернувшись до нас, ви отримуєте якісні послуги техпідтримки вашого сайту на Laravel на регулярній основі.

Як ми працюємо у рамках техпідтримки Laravel?

Якщо ініціатор завдання – Замовник:

1. Ви ставите завдання і ми уточнюємо деталі, або пишемо ТЗ у разі потреби.

2. Ми оцінюємо завдання та погоджуємо оцінку перед виконанням робіт.

3. Виконуємо завдання та формуємо звіт.

Якщо ми ініціюємо завдання, тобто рекомендуємо його до виконання у звітному періоді:

1. Ми пропонуємо вам, що доцільно оновити, і аргументуємо цінність виконання цих робіт.

2. Узгоджуємо скільки часу це займе і ставимо в роботу.

3. Звітуємо про фактично виконані роботи з техпідтримки проекту на Laravel.

Процес розробки проекту на Laravel Framework

Формується команда розробки, до якої залучаються спеціалісти різних напрямків:

  • Back-End і Front-End інженери,

  • Бізнес аналітик,

  • QA інженери,

  • UI/UX дизайнер,

  • Project manager,

  • DevOps і інші фахівці.

Команда проекту буде займатися формуванням вимог до проекту, аналізом бізнес потреб, які проект повинен вирішувати, написанням структури, розробкою кастомного функціоналу, який буде об'єднано в єдину систему. Протягом всього циклу розробки проводиться постійне тестування окремих функцій та проекту в цілому. Project manager чітко контролює строки реалізації та дотримання всіх висунутих до сайту вимог. Тобто ми повністю беремо на себе і контролюємо всі процеси розробки від вашого звернення в компанію до запуску проекту.

Ключові переваги Laravel Framework
Laravel пропонує безліч переваг для створення потужних, безпечних та ефективних веб-додатків з мінімальними зусиллями. Розглянемо деякі з них:
1
Універсальність та сумісність
2
Висока продуктивність
3
Безпека проекту
4
Зручність розробки
5
Розробка API
6
Простота розширення
7
Вбудовані інструменти розробки
8
Довгострокове обслуговування (LTS)
Експертиза галузі
EdTech розробка (LMS системи)
EdTech розробка (LMS системи)
Використовуючи наш досвід, ви можете створити індивідуальну систему онлайн навчання з нуля або доопрацювати існуючу. Ви отримаєте ексклюзивну LMS, створену виключно для вас, з унікальним навчальним дизайном та функціями, що відповідають вашим галузевим бізнес-цілям. Серед наших клієнтів – стартапи, міжнародні бордингові школи, компанії середнього розміру, великі підприємства, некомерційні організації та корпоративні навчальні центри.
eCommerce розробка
eCommerce розробка
Ми проводимо незліченні години, удосконалюючи веб-сайти електронної комерції, розробляючи успішні стратегії цифрового маркетингу та допомагаємо компаніям у виборі технологій, міграції технологій, інтеграції технологій, оптимізації конверсії та багато іншого.
Laravel розробка з нуля
Ми розробляємо надійні та стабільні рішення на базі Laravel для бізнесу. Ми дотримуємося найкращих практик галузі та використовуємо останні технології, щоб надати рішення на рівні світового класу на основі Laravel.
Laravel консалтинг
Наша команда експертів допоможе вам з стратегією, дизайном, розробкою та розгортанням вашого проекту на Laravel. Ми також можемо допомогти вам з оптимізацією продуктивності та масштабуванням.
Технічна підтримка Laravel проектів
Команда Intent Solutions надає послуги технічної підтримки Laravel проектів. Розробка нового функціоналу, виправлення помилок, оновлення тощо. Ми повністю контролюємо роботу вашого веб ресурсу.
Плануєте розробку проекту або удосконалення існуючого?
Плануєте розробку проекту або удосконалення існуючого?
Отримайте беззаперечне лідерство на ринку з професійною командою розробників. Якщо ви хочете найняти розробників Laravel з підтвердженим досвідом, зв'яжіться з нами
Портфолио
BISUSHIMA - ROOFTOP JAPANESE RESTAURANT, LONDON БРОНЮВАННЯ ТА ЗАМОВЛЕННЯ НА ДОСТАВКУ
BISUSHIMA - ROOFTOP JAPANESE RESTAURANT, LONDON
LORO ORO Інтернет Магазин
LORO ORO
MYHAIRCARE Інтернет Магазин (Австралія)
MYHAIRCARE
NEW SKILLS ACADEMY LMS Платформа
NEW SKILLS ACADEMY
LEGION TRANS Delivery Service
LEGION TRANS
DOCTOR ALEX Медичні Послуги
DOCTOR ALEX
Професійна веб розробка
Не витрачайте свій час та гроші на сайт, який не працює. Вам потрібний результат.