Розробка LMS платформ дистанційного навчання на замовлення

Створюємо системи онлайн навчання - від розробки технічного завдання до запуску проекту. LMS системи для курсів, відеоуроків та лекцій. Системи дистанційного навчання співробтників

Розробка системи дистанційного навчання (LMS)

IT компанія Intent Solutions забезпечить повний цикл розробки системи дистанційного онлайн навчання (LMS) - від створення ТЗ до запуску та технічної підтримки LMS платформи. Ми є експертами в області розробки освітніх платформ вже 5 років. Створюємо системи дистанційного навчання для онлайн курсів, навчальних закладів, корпоративні LMS платформи для навчання співробітників. Дистанційне навчання може бути якісним, ефективним та результативним з LMS системою від Intent Solutions. Ми знаємо про системи дистанційного навчання все та трохи більше!

Переваги платформи онлайн навчання

LMS (система для дистанційного навчання) - це платформа, призначена для реалізації навчального процесу в режимі онлайн, що забезпечує взаємодію між викладачами та учнями. Розробка системи дистанційного навчання для бізнесу дозволить надати користувачам доступ до необмеженої кількості методичних матеріалів, систем зрізу та контролю знань та зробити процес навчання максимально зручним для кожного студента.

Компанія Intent Solutions володіє великою експертизою в області розробки платформ онлайн навчання (LMS). Ми вирішували кейси з таких напрямків: корпоративне навчання, системи зрізу та оцінки знать співробітників кредитних установ, системи онлайн навчання іноземним мовам, платформа для навчання фітнес тренерів та спортивних інструкторів, система онлайн навчання учнів мережі міжнародних приватних шкіл і ряд інших.

Розширення можливостей навчання за допомогою послуг розробки LMS платформи
LMS-платформа дозволить швидко підвищіти ефективність навчання та контроль за освітнім процесом, має широкий функціонал та безліч інших переваг:
LMS-платформа дозволить швидко підвищіти ефективність навчання та контроль за освітнім процесом, має широкий функціонал та безліч інших переваг:

Інтуїтивно зрозумілий та зручний інтерфейс

Для використання lms платформи користувачам не потрібно проходити додаткове навчання.

Домашні завдання, Quiz тести

Система дозволяє створювати завдання для учнів прямо на платформі та чітко відстежувати прогрес кожного студента.

Розклад занять

Розподілити час занять допоможе зручний планувальник. Процес створення розкладу може враховувати робочий час викладачів, їх навантаження та навчальний план.

Управління навчальним процесом

Система дозволяє гнучко керувати базою навчальних матеріалів, студентами, кураторами та викладачами.

Вебінари та лекції, онлайн чати

Можливості LMS системи дозволяють проводити (і записувати) вебінари та відеодзвінки прямо на платформі. Записані лекції стають доступними для всіх учнів курсу.

API Інтеграція зі сторонніми сервісами

Інтеграція з іншими сервісами дозволить приймати оплату, проводити розсилку листів, відправляти повідомлення по SMS, Viber, Telegram за розкладом.

Система аналітики та аналізу результатів

Дані вбудованої системи аналітики, зібрані LMS, допоможуть зрозуміти, які курси чи навчальні матеріали викликали складності у студентів і скільки часу знадобилося для освоєння матеріалу. Система дозволить призначити додаткові індивідуальні заняття для студентів поза групою.

Гейміфікація навчального процесу

Окрім звичного набору модулів освітнього майданчика, система може включати інструменти гейміфікації: інтерактивні ігри та турнірні таблиці, нарахування балів за успішно пройдені уроки, систему заохочення та зацікавленості студентів, відео та інший контент. Використання ігрових блоків зробить процес навчання цікавим та цікавим, урізноманітнить навчальний процес.

Функції, які ми можемо реалізувати в LMS
В межах розробки системи дистанційного навчання ми можемо реалізувати монетизацію, гейміфікацію, обробку мови, живе спілкування, звіти про навчання, графіки та діаграми, фінансові звіти, персоналізовані показники, відео конференції в реальному часі, обмін миттєвими повідомленнями, дзвінки VoIP, сповіщення та багато іншого. Ви отримаєте ексклюзивну LMS, створену спеціально для вас, з унікальним навчальним дизайном і функціями, які відповідають вашим галузевим бізнес-цілям. Ви отримаєте свою власну просту у використанні, безпечну LMS платформу, повністю адаптовану до ваших потреб. Крім того ми надамо повну технічну підтримку вашого продукту впродовж всього строку його використання, проведемо навчання вашого персоналу по роботі з навчальною платформою.
1
Інтеграція платіжних систем
2
Безпека даних
3
Гейміфікація
4
Живе спілкування
5
Вікторини, тести
6
API: сторонні сесрвіси
7
Індивідуальні рішення
8
Мобільна версія
Експертиза галузі
Розробка LMS платформ на замовлення
Розробка LMS платформ на замовлення
У Intent Solutions ми пропонуємо індивідуальні послуги з розробки LMS системи управління дистанційним навчанням і гарантуємо, що ви отримаєте саме те, що вам потрібно у вашій системі управління навчанням. Ми також пропонуємо послуги налаштування навчальних платформ, таких як Moodle і Blackboard, і допомагаємо вам керувати системою дистанційного навчання, налаштовуючи її відповідно до ваших потреб.
Технічна підтримка та модернізація
Технічна підтримка та модернізація
У Intent Solutions ми пропонуємо оновити вашу існуючу застарілу систему онлайн навчання до абсолютно нового рішення. Mіграція даних до нової системи, додавання функцій для розширення/оптимізації функціональності чи технічна підтримка проекту, наша команда стане вашим надійних IT партнером.
Технології для ваших веб-програм
Front End
Back End
Ви готові створити ідеальну платформу дистанційного навчання?
Ви готові створити ідеальну платформу дистанційного навчання?
Розвивайте та вдосконалюйте досвід дистанційного онлайн навчання разом с командою Intent Solutions за допомогою інноваційних та інтуїтивно зрозумілих LMS систем.
Портфолио
BISUSHIMA - ROOFTOP JAPANESE RESTAURANT, LONDON БРОНЮВАННЯ ТА ЗАМОВЛЕННЯ НА ДОСТАВКУ
BISUSHIMA - ROOFTOP JAPANESE RESTAURANT, LONDON
LORO ORO Інтернет Магазин
LORO ORO
MYHAIRCARE Інтернет Магазин (Австралія)
MYHAIRCARE
NEW SKILLS ACADEMY LMS Платформа
NEW SKILLS ACADEMY
LEGION TRANS Delivery Service
LEGION TRANS
DOCTOR ALEX Медичні Послуги
DOCTOR ALEX
Професійна веб розробка
Не витрачайте свій час та гроші на сайт, який не працює. Вам потрібний результат.